Wyjątkowy Dzień Nauczyciela w klasie 3c

Klasa 3c postanowiła zrobić swojej wychowawczyni, p. Grażynie Winiarz, wyjątkową niespodziankę na Dzień Nauczyciela! Na początku dziewczynki oprowadziły panią Grażynę po “nieznanych korytarzach szkolnych” i wprowadziły w “tajemniczy drugi świat szkolny”. Dziewczynki używały wyobraźni i opowiadały o salach, które istnieją ale na pierwszy rzut oka ich nie widać. Przez ten czas reszta klasy miała czas, aby przygotować tunel z goździków, pod którym uroczyście przeszła wychowawczyni.