Na tropie niezwykłych historii

W ostatnim czasie klasa 2a dwukrotnie gościła w siedzibie IPN Przystanek Historia, gdzie wysłuchaliśmy opowieści o wielu ciekawych wydarzeniach z historii naszego kraju. Najbardziej podobała nam się lekcja na temat przeczytanej lektury „Dziadek i niedźwiadek”, opowiadająca o losach niedźwiedzia, który towarzyszył polskiemu oddziałowi w armii gen. Andersa. Jak się okazuje, pomniki tego bohatera znajdują się w wielu miejscach na świecie, a niektórzy z nas widzieli je na własne oczy. Podczas zajęć w szkole wykonaliśmy propozycje naszych pomników oraz zastanawialiśmy się, jak ludzie mogliby rozwiązywać konflikty bez użycia siły.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: