Ślubowanie klas pierwszych

25 października 2019r. to bardzo ważna data dla najmłodszych uczniów SP143. Pierwszoklasiści przez ostatnie tygodnie poznawali szkołę, swoich wychowawców i integrowali się we własnym gronie. W piątkowe popołudnie równo o godz. 17.00 przyszedł czas na symboliczne Ślubowanie. Po wypowiedzeniu tekstu przysięgi oraz uroczystym pasowaniu przez Panią Dyrektor Krystynę Jakubowską, dzieci stały się pełnoprawnymi członkami społeczności Szkoły Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami, ku uciesze rodziców i dziadków zaprezentowali krótki program artystyczny, który idealnie wpisał się w nastrój tego spotkania. Radosne piosenki i wierszyki, były dowodem na to, że pierwszoklasiści po pierwsze ,,dają radę” 😉 a po drugie są dumni z bycia uczniami naszej szkoły. Na zakończenie wszystkie klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie, po czym rodzice i dzieci udali się na wspólny poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Skip to content