Rodzinny Wieczór Planszówek – 22 listopada

Podobnie jak w roku ubiegłym, serdecznie zapraszamy na Rodzinny Wieczór Planszówek, który odbędzie się w piątek 22.11. w godz. 17.00-19.00.

Uczniów klas 0-III zapraszamy z rodzicami na II piętro (koordynatorzy spotkania: Agnieszka Trepkowska, Agnieszka Starzyk, Teresa Makowska oraz Magdalena Lewandowska).

Uczniów klas IV-VIII zapraszamy na I piętro (koordynatorzy spotkania: Aneta Purchała, Rafał Wawszkiewicz).

Uczestnicy spotkania sami podejmują decyzje, w jakie gry chcą zagrać (klasowo lub międzyklasowo). W tym roku będzie możliwość obejrzenia i wypożyczenia gier, którymi bawią się nasi uczniowie podczas lekcji, a które szkoła pozyskała dzięki współpracy z p. Magdą Kordaszewska ze względu na prowadzoną w klasie 3c i 5c innowację pedagogiczną “Uczę się, bo gram”.

Rodzinny Wieczór Planszówek to również rozgrzewka przed znaną imprezą Planszówki na Narodowym, którą wszystkim polecamy.