Projekt “Mali architekci”

Wybierając różnorodne działania z zakresu architektury, każda z klas realizuje tegoroczny projekt w odmienny sposób, dostosowując zadania do swoich zainteresowań, potrzeb i innych obowiązków. Klasa 2c uczestniczy w cyklu warsztatów “Archiprzygody” zorganizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, natomiast klasy 2b i 2a uczestniczyły między innymi w warsztatach “Niezwykłe konstrukcje” oraz “Zielony przystanek” prowadzonych przez jedną z autorek programu “Archiprzygody” oraz w warsztatach “Sztuka ulicy”, “Nieszablonowa palma” w Centrum Sztuki Współczesnej. Dzieciaki stworzyły wieżowce z patyczków i pianek oraz konstrukcje murowe z kostek cukru. Klasę 2a odwiedził również architekt i urbanista p. Miłosz Wiesiołek, pod kierunkiem którego uczniowie przygotowali projekt miasta.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: