Sukces naszej drużyny szachowej!

W sobotę 16 listopada nasza drużyna (Słoniewski Kuba 8a, Żejmo Wadim 6a, Słoniewski Wojtek 4a i Dajnowicz Ada 6a) wywalczyła BRĄZOWY medal na Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich przy 68 startujących drużynach.

Indywidualnie Wojtek Słoniewski zdobył BRĄZOWY medal na 3 szachownicy.

Dobrze zaprezentowały się również nasze 2 i 3 drużyna. Obydwie zajęły miejsca w drugiej dziesiątce. Ostatecznie minimalnie lepsza okazała się drużyna nr 2 wyprzedzając drużynę nr 3 o 0,5 pkt. (odpowiednio 18,5 i 18 pkt.).

Pełne wyniki poniżej: http://chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_4306/results.html?l=pl&tb=202_

Gratulujemy!!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: