Pszczeli Bohaterowie

Hurra! Mamy klasowe zwierzątka! Tylko, że nie trzymamy ich w naszej klasie, bo one zdecydowanie lepiej czują się na wolności. Wraz z naszymi rodzicami adoptowaliśmy pszczoły i wsparliśmy organizację GREENPEACE w działaniach na rzecz klimatu ze szczególnym zwróceniem uwagi na czystość powietrza i rolę pszczół w naszym życiu. Każdy z uczniów klasy 2a i klasy 0 ma pod “opieką” jedną pszczołę, której symbolicznie nadał imię. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, że wśród nas jest wielu bohaterów, którzy już od dawna biorą udział w różnych programach, ratując lub wspierając zwierzęta. Taki na przykład Antek, chociaż ma niewielkie mieszkanie, zaadoptował już wilka, rysia, morświna i orangutana. Pomagać można na wiele sposobów, gdyż w ciągu całego roku można spotkać podobne wirtualne adopcje, “adoptować na odległość” całkowicie realne zwierzęta w Zoo, wspomóc schroniska i ośrodki rehabilitacyjne dla dzikich zwierząt. Działajmy!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: