Pokazy performatywne opowiadacza i artysty-rzemieślnika

Dnia 29 listopada klasa 8a miała okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach w języku angielskim organizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Opowiadania w Centrum Sztuki Współczesnej. Warsztaty były prowadzone przez charyzmatycznego opowiadacza i artystę-rzemieślnika z Walii, który łączy sztukę opowiadania z tradycyjnymi technologiami i rzemiosłem. Artysta Dafydd Davies-Hughes w trakcie swoich opowieści przedstawiał nam przepiękne krajobrazy Walii oraz historię o dzielnym Gawenie, który wystawiony na ciężką próbę, potrafił wyjść z niej zwycięsko. Wydarzenie zdecydowanie inspirujące i warte polecenia!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: