Mecz piłki ręcznej

Dnia 23 listopada wyróżnieni sportowcy z naszej szkoły mieli okazję zobaczyć jak wygląda na żywo profesjonalny mecz piłki ręcznej. W sobotni wieczór uczniowie kibicowali najlepszej 1-ligowej  warszawskiej drużynie, jaką jest AZS UW Warszawa, prowadzona przez wielokrotnego reprezentanta Polski Piotra Obrusiewicza. Przeciwnikiem stołecznej drużyny był lider tabeli – AZS AWF Biała Podlaska. Po bardzo zaciętym meczu zwyciężyli goście 31 : 27. Humory naszym uczniom, po porażce, poprawiły wspólne zdjęcia z zawodnikami i sławnym trenerem.

Celem wyjścia na mecz było zwiększenie wiedzy uczniów na temat piłki ręcznej, integracja środowiska szkolnego, nauka kulturalnego kibicowania oraz propozycja spędzania wolnego czasu.

Organizatorami były: Ilona Charkiewicz-Waśko i Ilona Mioduchowska.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: