Kuba wybrany najlepszym zawodnikiem “Grand na pięści” w 2019 roku!

Na 47 Grandzie na pięści, Jakub Słoniewski (8a) został wybrany najlepszym zawodnikiem połączonych kategorii wiekowych adept (13 lat i mniej) i młodzik (14 lat) na Grandach w 2019 roku. Warto dodać, że Kuba stoczył na zeszłorocznych Grandach 4 pojedynki. Wszystkie wygrał. Najcenniejsza była wygrana z 2 lata starszym, brązowym medalistą Mistrzostw Polski.

W związku z nominacją Kuba zmierzył się w walce pokazowej z najlepszym kadetem (15-16 lat) zeszłorocznych Grand. Wyrównany, na wysokim poziomie technicznym pojedynek bardzo podobał się publiczności. Piękne podsumowanie i zarazem zamknięcie sezonu dla Kuby! Brawo!!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: