Leo wygrywa turniej za turniejem!

Z przyjemnością donosimy, że Leo Ucher z 5a wygrał finał turnieju, a zatem cały turniej Wilson Kids Cup Łęczyca Open w kategorii Zielonej – tym samym zakończył z przytupem i przypieczętował zwycięstwem koniec sezonu i gry do lat 10, żegnając się z Zieloną kategorią. Od stycznia zacznie mierzyć się w kategorii “Skrzaty”, czyli z zawodnikami w wieku od 11 do 12 lat.

Z kolei tydzień po wspomnianym zwycięstwie Leo pojechał na ostatni w tym roku turniej w kategorii Zielonej (28-29 grudnia) do Krakowa (Babolat Tenis 10 UKS Kraków). Po 8 godzinach morderczej walki w niskich temperaturach pokonał wysokimi wynikami wszystkich zawodników i wygrał cały turniej, tym samym podwójnie przypieczętował „złotem” zakończenie roku 2019 i pożegnał kategorię Tenis 10. Teraz przed nim badania lekarskie i starty w kolejnej kategorii wiekowej do 12 lat. Gratulujemy zwycięstw i trzymamy kciuki za kolejne!

Skip to content