Kartka świąteczna dla pacjenta szpitala

Z inicjatywy Pań – K. Czebreszuk i K. Cienkowskiej dzieci klas I i III – przy wsparciu wolontariuszek z klasy VIIc – wzięły udział w akcji Kartka świąteczna dla pacjenta szpitala. Prace trwały kilka  grudniowych tygodni, ponieważ wszystkim uczestnikom zależało na ilości i jakości upominków dla chorych. Uczniowie i uczennice z wielką pieczołowitością i zaangażowaniem wykonali swoje prace. Dzieci włożyły mnóstwo wysiłku i wyobraźni, żeby kartki świąteczne były wyjątkowe i estetyczne. Akcję tę zakończono 23 grudnia 2019 roku w Szpitalu im. Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya w Warszawie. W tym dniu Pacjentom szpitala oraz Pracownikom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) wręczono kartki, z życzeniami świąteczno–noworocznymi od Dyrekcji oraz całej Społeczności Szkoły Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie.

K.C.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: