Sukcesy wokalne i recytatorskie naszych uczniów!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku aż 6 naszych uczniów zostało nagrodzonych w tegorocznej edycji Mazowieckiego Konkursu Piosenki i Poezji ObcojęzycznejCo nam w duszy gra” organizowanego przez Zespół Szkół nr 127 przy ul. Smoczej 19. Maja Wierniuk i Bartosz Stawarz otrzymali tytuł laureata w kategorii piosenka, Julia Potocka i Anna Bochwic wyróżnienie w recytacji. Emilia Krempa otrzymała wyróżnienie, a Hava Lolea tytuł laureata w kategorii opowiadanie. Serdecznie gratulujemy!

6 lutego odbyła się uroczysta gala konkursu, podczas której uczniowie odebrali nagrody. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola oraz Ambasad Hiszpanii, Niemiec, Chile, Peru, Austrii. Zapraszamy do fotogalerii!

Skip to content