Laureaci tegorocznych konkursów z angielskiego

Dziś chcielibyśmy wyróżnić uczniów, którzy otrzymali najwyższe miejsca w konkursach z języka angielskiego, które były organizowane w tym roku szkolnym. Wszystkim poniższym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości! Well done!!

KONKURS PINGWIN 2019

Klasy 4:

  • Hava Lolea, 4a – dyplom laureata, 3. miejsce w Polsce
  • Ian Seo, 4a – dyplom laureata, 5. miejsce w Polsce
  • Pola Urbanek, 4b – 6. miejsce w Polsce

Klasy 6:

  • Wiktor Jędrzejczak, 6c – 7. miejsce w Polsce
  • Lena Wachowicz, 6a – 9. miejsce w Polsce

Klasy 8:

  • Helena Gala, 8c – grawerowany dyplom laureata, 1. miejsce w Polsce
  • Wiktor Wieteska, 8a – 7. miejsce w Polsce
  • Bartosz Milewski, 8c – 9. miejsce w Polsce

KONKURS OLIMPUS SESJA ZIMOWA 2020

Klasy 4:

  • Hava Lolea, 4c – grawerowany dyplom laureata, 1. miejsce w Polsce
  • Ian Seo, 4c – dyplom laureata, 7. miejsce w Polsce
  • Zuzanna Bierkowska, 4a – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce

Klasy 5:

  • Jan Blajer, 5c – dyplom laureata, 9. miejsce w Polsce

Klasy 6:

  • Maria Czarnowska, 6d – dyplom laureata, 5. miejsce w Polsce
  • Zuzanna Czarnacka, 6d – dyplom laureata, 5. miejsce w Polsce
  • Milena Galli, 6d – dyplom laureata, 7. miejsce w Polsce
  • Alicja Wcisło, 6c – dyplom laureata, 9. miejsce w Polsce
  • Lena Tietz, 6d – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce
  • Daryna Osypchuk, 6c – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce
  • Wiktor Jędrzejczak, 6c – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce

Klasy 7:

  • Antoni Adamowicz, 7d – dyplom laureata, 5. miejsce w Polsce
  • Zofia Adamowicz, 7d – dyplom laureata, 7. miejsce w Polsce
  • Ignacy Szyszkiewicz, 7a – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce
  • Weronika Gawińska, 7c – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce
  • Aleksandra Kaszyńska, 7a – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce

Klasy 8:

  • Wiktor Wieteska, 8a – grawerowany dyplom laureata, 1. miejsce w Polsce
  • Helena Gala, 8c – grawerowany dyplom laureata, 1. miejsce w Polsce
  • Hanna Czerniawska, 8c – dyplom laureata, 3. miejsce w Polsce
  • Maja Wierniuk, 8a – dyplom laureata, 6. miejsce w Polsce
  • Bartosz Milewski, 8c – dyplom laureata, 9. miejsce w Polsce
  • Lucyna Zajączkowska, 8a – dyplom laureata, 10. miejsce w Polsce

KONKURS ENGLISH ACE 2020

Klasy 5:

  • Jan Blajer, 5c – wynik bardzo dobry (powyżej 80%), 162. miejsce w Polsce
  • Lidia Szynkiewicz, 5c – wynik bardzo dobry (powyżej 80%), 170. miejsce w Polsce

Klasy 7:

  • Mikołaj Krukowski, 7a – wynik dobry (powyżej 75%), 197. miejsce w Polsce
  • Adam Łojek, 7a – wynik dobry (powyżej 75%), 197. miejsce w Polsce
  • Julia Gadecka, 7a – wynik dobry (powyżej 75%), 249. miejsce w Polsce

Klasy 8:

  • Wiktor Wieteska, 8a – wynik bardzo dobry (powyżej 80%), 13. miejsce w Polsce
  • Nina Szymańska, 8a – wynik bardzo dobry (powyżej 80%), 172. miejsce w Polsce
  • Emilia Krempa, 8a – wynik dobry (powyżej 75%), 210. miejsce w Polsce
Skip to content
%d bloggers like this: