Sobotnie kursy dla 8-klasistów od 24.10

Już w następnym tygodniu ruszają kursy przygotowujące do egzaminów 8-klasisty z j. polskiego, j. angielskiego oraz matematyki. Kursy będą prowadzone przez doświadczonych pedagogów w naszej szkole w soboty! Zajęcia dla klas 8 wystartują już 24 października! Prowadzić je będą:

  • j. polski – Danuta Korzeniowska
  • j. angielski – Magdalena Dudek
  • matematyka – Katarzyna Haraburda

Zajęcia z każdego przedmiotu będą trwały 75 min. Planowanych jest 8 spotkań. Liczymy na jak najdłuższe zajęcia bezpośrednie z nauczycielem, jednak w przypadku dalszych restrykcji zajęcia będą odbywały się on-line. Spotkania będą odbywały się w soboty od godz 8:30, każdy przedmiot do wyboru i płatny oddzielnie. Grupy ok. 15 osób.

Czekamy na zgłoszenia do 16 października pod adresem mal.wojtowicz@wp.pl.

Skip to content