Zasady nauki zdalnej 2020/21 [AKTUALIZACJA 30.03]

Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie! Poniżej publikujemy zasady nauczania zdalnego obowiązujące w naszej szkole od poniedziałku 26 października. Lekcje będą odbywać się za pośrednictwem platform Google Meet i Google Classroom. Obowiązuje taki sam plan lekcji jak przy nauce stacjonarnej. Szczegóły znajdą Państwo w poniższym dokumencie. Uczniowie mogą wchodzić na lekcje prowadzone na platformie Meet poprzez link widoczny na górze każdych zajęć w Google Classroom.

Jeśli uczeń nie zna lub nie pamięta loginu lub hasła do swojego szkolnego konta lub ma inne problemy techniczne związane z obsługą Classroom lub Meet, prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem nauki zdalnej w naszej szkole, p. Piotrem Majem: p.maj@sp143.waw.pl.

AKTUALIZACJA 26.10: Poprawiliśmy kilka błędów w prezentacji.

AKTUALIZACJA 8.11: Zaktualizowaliśmy zasady w związku z przejściem klas 1-3 na nauczanie zdalne.

AKTUALIZACJA 30.03: Kilka zmian zaznaczonych na niebiesko.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content