Opieka dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą

Szanowni Państwo, informujemy, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji z dnia 18.03.2021 r. zmieniającego w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 22.03. 2021 r. do dnia 11.04. 2021 r., szkoła podstawowa jest obowiązana prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej. Prosimy o  wypełnienie poniższego oświadczenia oraz odesłanie w formie skanu lub zdjęcia do kierownika świetlicy Jolanta Majchrzyk na maila j.majchrzyk@sp143.waw.pl lub poprzez e-dziennik.

Oświadczenie rodziców

Skip to content