Zima w Mieście 2022 – niezbędne dokumenty

Kochani rodzice, opiekunowie!

Od 13 stycznia 2022 r. od godziny 8:00 do 19 stycznia do godziny 12:00 rusza kolejny etap rekrutacji „Zima w mieście 2022”.

Wymagane dokumenty:

KARTA KWALIFIKACYJNA WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI, DOWÓD WPŁATY ZA WYŻYWIENIE, DOWÓD WPŁATY ZA OPIEKĘ LUB ZAŚWIADCZENIE O ZWOLNIENIU ZA OPŁATY

PROSZĘ w koszulce złożyć do specjalnie przygotowanego pudełka – STREFA RODZICA SZATNIA SZKOLNA. Dokumenty do pobrania z systemu.

Karta kwalifikacyjna MUSI być podpisana przez obydwojga rodziców. W wyjątkowych sytuacjach proszę o oświadczenie o sytuacji rodzinnej.

Jeśli dziecko z powodu diety nie będzie jadło posiłków, proszę o załączenie ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIEGO.

Przypominam, że warunkiem przyjęcia dziecka jest LEGITYMACJA SZKOLNA.

Przed złożeniem dokumentów proszę jeszcze raz o weryfikację zawartych w nich danych. W razie pytań bądź wątpliwości służę pomocą .

Koordynator

Jolanta Majchrzyk – JMajchrzyk@eduwarszawa.pl