Szkolny turniej gry “Set”

TURNIEJ Z NAGRODAMI!
Poniedziałek 20 czerwca, godz. 12.00, sala gimnastyczna
Zapisy u pana Tomka lub pani Ilony Ch.

Zasady gry:
Należy jak najszybciej znaleźć wśród 12 położonych na stole kart seta, czyli takie 3 karty, które w swoich czterech cechach (kształt, kolor, wypełnienie, ilość) są albo identyczne, albo zupełnie różne. Można również myśleć o tym jako szukaniu trzech kart, wewnątrz których nie istnieje żadna para (nie ma dwóch kart które są “jakieś”, podczas gdy trzecia karta nie spełnia tego warunku). Kiedy jakiś gracz widzi Seta, krzyczy “SET!” i wskazuje trzy karty, które jego zdaniem spełniają warunki. Jeśli się pomyli, nie wolno mu się odzywać, aż inny gracz poprawnie wskaże Seta. Jeśli ma rację, zabiera karty, na stole pojawiają się trzy nowe i gra toczy się dalej aż do końca talii. Wygrywa oczywiście ten, kto ma najwięcej Setów.

Więcej informacji w dokumentach poniżej. Zachęcamy do udziału!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content