WydarzeniaŻycie szkoły

Bal ósmoklasisty 2021/2022

Za nami 8 lat pobytu w SP143. W minioną środę w naszej szkole, odbył się pożegnalny bal klas ósmych. Impreza klasycznie rozpoczęła się od uroczystego tańca, jakim był Polonez. Później nie brakowało chwil wzruszeń, podziękowań i pamiątkowych fotografii. Dla wszystkich obecnych czekał suto zastawiony stół i wolny parkiet. Muzyka, taniec, śpiew towarzyszyły nam do późnej nocy. Zabawa połączyła uczniów, rodziców i nauczycieli w jednym wspólnym biesiadnym gronie. To będzie niezapomniane wydarzenie w życiu szkoły.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy aktywnie przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości oraz Pani Ilonie Mioduchowskiej, za przygotowanie wyjątkowego Poloneza wspólnie z młodzieżą.

Wychowawcy klas ósmych

Zapraszamy do obejrzenia sesji z fotobudki i galerii:

www.fotobudkawarszawa.com

SP 143, Login: sp143