Samorząd Uczniowski 2022/23

Nowy rok szkolny, nowe wyzwania dla Samorządu Uczniowskiego…

Dnia 13 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego 2022/2023.

Przewodniczącym został Kacper Jankowski.

Skład Prezydium: Tosia Król, Amelia Ciszewska, Maja Grabowska, Michał Pietrasiewicz, Antoni Rosiński, Maja Szczygielska, Dawid Jankowski, Michał Marjańczuk

CZŁONKOWIE:

Magdalena Masiak, Natalia Bartysiewicz, Nadia Orłowska, Zofia Miśkiewicz, Jasmina Moustafa, Nina Szczepańska, Krystian Małczyński, Marysia Bejnarowicz, Kuba Ciechomski, Hela Jerin, Hania Rosochacka, Hela Matuszczak, Błażej Dziekan, Ania Marek, Sahian Tobar Jaimes, Wojtek Krakowiak, Blanka Tymińska, Mateusz Walenda, Julia Agrelo-Będkowska, Hela Łubisz, Zuzia Siewierska

OPIEKUN – Ilona Charkiewicz-Waśko

Na nowy rok zaplanowane są następujące atrakcje:

1. Współorganizacja pikniku szkolnego „Powrót do przeszłości. Lata PRL”.
  2. Obchody Dnia Nauczyciela (niespodzianki dla Nauczycieli, mecze Nauczyciele kontra Uczniowie w koszykówkę i siatkówkę).
  3. Zawody w układaniu kostki Rubika.
  4. Mikołajki (rozdawanie prezentów w klasach „Tajny Mikołaj”, konkurs na najfajniejsze zdjęcie mikołajkowe).
  5. II Noworoczny Turniej Szachowy.
  6. Poczta Walentynkowa.
  7. Karnawał Szkolny (konkurs na Królową i Króla Balu).
  8. II Rodzinny Turniej Siatkówki.
  9. Turniej Dwóch Ogni dla klas 4.
  10. Konkurs na Najlepszego Nauczyciela i Najpopularniejszego Ucznia.
  11. Konkurs wiedzy.
  12. Mundial.
  13. Apel podsumowujący. Rozdanie statuetek dla najlepszych sportowców kl. 8.

Wzorem zeszłego roku, wspiera nas Rada Rodziców. Każdy nasz pomysł, każde nasze działanie może liczyć na pomoc finansową i nie tylko.

Bardzo prosimy o wpłaty na Radę Rodziców, dzięki którym nasza szkoła żyje i wyróżnia się na tle innych szkół. Nigdzie w okolicy nie ma takich pikników, turniejów, konkursów i innych różnych atrakcji!