Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020 – ZAPISY ROZPOCZĘTE

Aktualizacja 24.09.2019 r:

Szanowni Rodzice i Uczniowie, uruchamiamy nowe zajęcia fundacyjne! Tym razem ofertę kierujemy do uczniów klas 5. i 6. – angielski z native speakerem! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą Fundacji Stefanka w tabelce poniżej.

POBIERZ TABELĘ Z ZAJĘCIAMI – W NIEJ LINKI DO ZAPISÓW

Aktualizacja 20.09.2019 r:

Poniżej w tabelce zostały rozpisane zajęcia, które planujemy uruchomić od 1 października. Aby się zapisać, należy wybrać zajęcia i kliknąć link ZAPISZ.

Dodatkowo w poniedziałek uruchomimy zapisy na angielski z native speakerem dla klas 5-6 (przygotowanie do klas 2-języcznych).

Zajęcia: Master Chef, Klub młodego pisarza oraz Sztuka Improwizacji będą realizowane warsztatowo w weekendy (w blokach 4 godzinnych). Terminy podamy w połowie października.

Zapisy na UKS Basket bezpośrednio u Pani Anety Paluch (koszt karnetu 310 zł).

Zajęcia wystartują 1 października. Będziemy Państwa informować o stanie zapisów w okolicach 30.09. Prosimy o cierpliwość. 🙂

W trakcie roku szkolnego jest możliwość rozszerzania oferty zajęć. W przypadku dużego zainteresowania jakimiś konkretnymi zajęciami będziemy szukać dodatkowych terminów.

Zapraszamy do zapisów!

Aktualizacja 10.09.2019 r:

Oferta zajęć:

Orientacyjne ceny karnetów:

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

1 października startujemy z ponad 30 zajęciami dla dzieci i młodzieży. Zapisy na większość zajęć rozpoczną się w połowie września. Wtedy też podamy dokładny harmonogram zajęć i ceny.

Wyjątek stanowi BASEN. Zapisy już zostały uruchomione i trwają do 11 września. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie szkoły w zakładce Fundacji w aktualnościach.

Wszystkie informacje o zajęciach będziemy zamieszczać na stronie internetowej szkoły, ale jeśli chcesz je otrzymywać na swoją skrzynkę mailową, kliknij poniższy link i wypełnij wniosek RODO (to zajmuje 3 minuty): https://forms.gle/FCTW2445ThHXvgBD7

PROPONOWANE ZAJĘCIA:

Zajęcia językowe
Angielski (w tym z native speakerami)
Hiszpański (z native speakerem)
Włoski

Krav Maga – sztuka samoobrony
Piłka nożna
Ping pong
Sztuka trafiania do celu – koszykówka na wesoło
UKS Basket

ZAPRASZAMY!