Konkurs Picture Dictionary – Spring Edition!

AKTUALIZACJA: Termin oddawania prac został przedłużony do 13 kwietnia!

Dwa lata temu zorganizowaliśmy pierwszą edycję konkursu “Picture Dictionary”. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych prac! W tym roku konkurs powraca, ale postanowiliśmy nadać mu wiosenny charakter. Zadanie polega na stworzeniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w języku angielskim. Na przykład słowo „grass” przedstawimy za pomocą trawy w kształcie liter. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem poniżej i wzięcia udziału w konkursie! Umieszczamy też galerię prac z pierwszej edycji – być może posłużą jako inspiracja?

Pobierz


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: