Projekt “Zaczarowana paleta”

Zaczarowana paleta to projekt klas pierwszych, które poznają życie i twórczość wybranych malarzy (szczególnie przedstawicieli abstrakcjonizmu, surrealizmu i podobnych kierunków). Zainspirowani pracami Salvadora Dali, Fridy Kahlo, Pablo Picasso, Jacksona Pollocka oraz polskimi twórcami Tadeuszem Kantorek, Romanem Opałką i Edwardem Krasińskim uczniowie tworzą własne dzieła. W zajęciach towarzyszą nam nasi wychowawcy, a czasami także nauczyciel plastyki p. Magda Kotara-Marmur. Odwiedzamy też wystawy, muzea i wybrane ośrodki sztuki (Mostówka, Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim) ucząc się podczas warsztatów. Czasami w twórczych działaniach towarzyszą nam rodzice! 😀


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: